Akcja „Zróbmy coś dobrego” w wykonaniu Fair Play Drużyny Klimontów – Akcja sprzątania lasu w Wistkach oraz dorzecza Koprzywianki w Klimontowie

25 września 2020

Akcja 2

Klimontów, lider – Krzysztof Dywan

Cel 6. Czysta woda i warunki sanitarne,

   

W dniu 25 września 15 wolontariuszy z Fair Play Drużyny KLIMONTÓW uczestniczyło w akcji sprzątania i porządkowania okolicznego lasu . Niestety, pomimo coraz wyższej świadomości ekologicznej społeczeństwa i wciąż prowadzonej edukacji w tym zakresie nadal wiele osób porzuca odpady w lasach i nad wodami.

   

Choć akcja została zakończona sukcesem, to wszyscy byli zatroskani ilością zebranych odpadów. Po sugestii wolontariuszy członkowie Fair Play Drużyny chcieliby, jeszcze w tym roku, przeprowadzić podobną akcję angażując większą ilość wolontariuszy.

Apel od Fair Play Drużyny: Nie zostawiaj śmieci w lesie! Zabierz je ze sobą i wyrzuć do kosza, gdzie ich miejsce! Dbajmy wspólnie o nasze środowisko!!

   

Materiał zrealizowany w ramach projektu "Fair Play Program = Akademia + Drużyny + Grywalizacja + Forum + Badania" realizowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 r. koordynowanego przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego  

Operator programu:
LOGO MSIS
Młodzieżowe Stowarzyszenie
Inicjatyw Sportowych
a.mierkowski@msis.pl
All Rights Reserved
©MSIS