Zdobądź certyfikat mediatora, trenera i/lub menedżera Football3

15 czerwca 2021

football3 to sposób gry w piłkę nożną, który promuje pracę zespołową, włączenie i dialog. Jest to świetne narzędzie do pracy z młodymi ludźmi (ale działa dla wszystkich grup wiekowych!) zwiększające spójność społeczną i wymianę w Twojej społeczności.

UZYSKIWANIE CERTYFIKACJI Po ukończeniu każdej jednostki kursu football3 otrzymasz cyfrową odznakę. Dzięki każdej z tych cyfrowych odznak możesz udowodnić, że posiadasz wiedzę i umiejętności potrzebne do pomocy doświadczonym mediatorom, trenerom i coachom podczas ich sesji.
Po ukończeniu kursu mobilnego zachęcamy do zapisania się na bezpośrednie szkolenia w jednej z naszych akredytowanych organizacji partnerskich football3. Uczestnicząc w szkoleniu zdobędziesz certyfikat, który pozwoli Ci przejąć pełną odpowiedzialność jako mediator, trener lub menedżer football3.
O CZYM JEST KURS MOBILNY?  Mobilny kurs football3 przygotowuje Cię do zostania mediatorem, trenerem i/lub menedżerem. Dzięki tekstom, filmom, audio, ćwiczeniom i quizom możesz zdobyć i udoskonalić swoją wiedzę o football3. Kurs podzielony jest na pięć części:
Część 1: Wprowadzenie do piłki nożnej3
Część 2: Stawanie się mediatorem
Część 3: Szkolenie graczy
Część 4: Szkolenie mediatorów
Część 5: Organizowanie działań

JAK UZYSKAĆ ​​DOSTĘP NA KURS? Możesz uzyskać bezpłatny dostęp do mobilnego kursu football3, pobierając aplikację na smartfona lub za pośrednictwem strony internetowej kursu.
Aplikacja: Bezpłatną aplikację football3 można pobrać na smartfon lub tablet za pośrednictwem App Store lub Google Play Store.
Strona internetowa: Przejdź do www.football3.nimbl.uk Teraz wystarczy się zarejestrować, aby uzyskać bezpłatny dostęp do wszystkich pięciu jednostek kursu.
JAK ZAPISAĆ SIĘ NA BEZPOŚREDNIE SZKOLENIE? Po ukończeniu kursu mobilnego możesz zapisać się na bezpośrednie szkolenie wysyłając e-mail do naszej organizacji, a następnie poinformujemy Cię o kolejnych terminach szkoleń.
**W 2021 r. będziemy mogli oferować wyłącznie bezpośrednie szkolenia na poziomie mediatora i trenera. Szkolenie menedżerskie jest w trakcie opracowywania.**
MSIS (Mrągowo, Polska): kontakt@msis.pl

KORZYŚCI Z CERTYFIKACJI  Odbywając kurs mobilny i uczestnicząc w osobistym treningu, zostaniesz wyposażony w innowacyjną metodę, która wykorzystuje piłkę nożną do rozwoju społecznego.
Certyfikat, który otrzymasz po ukończeniu kursu mobilnego i bezpośredniego szkolenia, będzie dowodem Twoich kompetencji w football3. Dzięki certyfikatowi będziesz mógł dołączyć do globalnej sieci ludzi, którzy chcą wnieść pozytywny wkład w życie ludzi, wykorzystując piłkę nożną jako narzędzie. Możesz łączyć się z organizacjami z sieci streetfootballworld, które codziennie wykorzystują piłkę nożną, aby wprowadzać zmiany w swoich społecznościach na całym świecie i otrzymywać informacje o wolontariacie i możliwościach zatrudnienia, a także możliwości uczestniczenia w wydarzeniach i programach.
 Przyjdź, dołącz do rodziny football3 i zmieniaj świat poprzez piłkę nożną!
projekt finansowany przy wsparciu programu Erasmus+ 
Operator programu:
LOGO MSIS
Młodzieżowe Stowarzyszenie
Inicjatyw Sportowych
a.mierkowski@msis.pl
All Rights Reserved
©MSIS