Zdobądź certyfikat mediatora, trenera i/lub managera football3

15 września 2021

football3 to sposób gry w piłkę nożną, który rozwija szacunek, empatię i dialog. Jest to świetne narzędzie do pracy z dziećmi i młodymi ludźmi (ale działa dla wszystkich grup wiekowych!) rozwijające kompetencje społeczne i zwiększające spójność społeczną w Twojej społeczności. Ścieżki edukacyjne są następujące:

UZYSKIWANIE CERTYFIKACJI Po ukończeniu wybranych jednostek kursu football3 otrzymasz cyfrową odznakę. Dzięki każdej z tych cyfrowych odznak możesz udowodnić, że posiadasz wiedzę i umiejętności potrzebne do pomocy doświadczonym mediatorom, trenerom i managerom podczas ich sesji.
Po ukończeniu kursu mobilnego zachęcamy do zapisania się na bezpośrednie szkolenia w jednej z naszych akredytowanych organizacji partnerskich football3. Uczestnicząc w szkoleniu zdobędziesz certyfikat, który pozwoli Ci przejąć pełną odpowiedzialność jako mediator, trener lub menedżer football3.
O CZYM JEST KURS MOBILNY?  Mobilny kurs football3 przygotowuje Cię do zostania mediatorem, trenerem i/lub managerem. Dzięki tekstom, filmom, audio, ćwiczeniom i quizom możesz zdobyć i udoskonalić swoją wiedzę o football3. Kurs podzielony jest na pięć części:
Jednostka 1: Wprowadzenie do football3
Jednostka 2: Zostań mediatorem
Jednostka 3: Trening zawodników
Jednostka 4: Trening mediatorów
Jednostka 5: Organizowanie działań

JAK UZYSKAĆ ​​DOSTĘP NA KURS? Możesz uzyskać bezpłatny dostęp do mobilnego kursu football3, pobierając aplikację na smartfona lub za pośrednictwem strony internetowej kursu.
Aplikacja: Bezpłatną aplikację football3 można pobrać na smartfon lub tablet za pośrednictwem App Store lub android Aplikacje w Google Play.
Strona internetowa: Przejdź do www.football3.nimbl.uk Teraz wystarczy się zarejestrować, aby uzyskać bezpłatny dostęp do wszystkich pięciu jednostek kursu. Rejestracja - podstawowe kroki:      
JAK ZAPISAĆ SIĘ NA BEZPOŚREDNIE SZKOLENIE? Po ukończeniu kursu mobilnego możesz zapisać się na bezpośrednie szkolenie wysyłając e-mail do naszej organizacji, a następnie poinformujemy Cię o kolejnych terminach szkoleń. 
**W 2021 r. będziemy mogli oferować wyłącznie bezpośrednie szkolenia na poziomie mediatora i trenera. Szkolenie menedżerskie jest w trakcie opracowywania.**
MSIS (Mrągowo, Polska): kontakt@msis.pl

KORZYŚCI Z CERTYFIKACJI  Odbywając kurs mobilny i uczestnicząc w osobistym treningu, zostaniesz wyposażony w innowacyjną metodę, która wykorzystuje piłkę nożną do rozwoju społecznego.
Certyfikat, który otrzymasz po ukończeniu kursu mobilnego i bezpośredniego szkolenia, będzie dowodem Twoich kompetencji w football3. Dzięki certyfikatowi będziesz mógł dołączyć do globalnej sieci ludzi, którzy chcą wnieść pozytywny wkład w życie ludzi, wykorzystując piłkę nożną jako narzędzie. Możesz łączyć się z organizacjami z sieci streetfootballworld, które codziennie wykorzystują piłkę nożną, aby wprowadzać zmiany w swoich społecznościach na całym świecie i otrzymywać informacje o wolontariacie i możliwościach zatrudnienia, a także możliwości uczestniczenia w wydarzeniach i programach.
 Przyjdź, dołącz do rodziny football3 i zmieniaj świat poprzez piłkę nożną!
Kurs powstał w ramach projekt „football3 for all” dofinansowanego ze źródeł programu Erasmus+ Tłumaczenie kursu na język polski zostało sfinansowane w ramach projektu „football3 empower girls and women in Poland” dofinansowanego ze źródeł UEFA Foundation oraz Narodowego Instytutu Wolności – Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich
Operator programu:
LOGO MSIS
Młodzieżowe Stowarzyszenie
Inicjatyw Sportowych
a.mierkowski@msis.pl
All Rights Reserved
©MSIS